Ogólnopolska SNE

Ogólnopolska SNE



SNE Poznań

SNE Poznań



Ogólnopolska SESA

Ogólnopolska SESA


Statystyki odwiedzin
stat4u

Wizyt:
Dzisiaj: 7Wszystkich: 58510

Lata 1997-2014

Kursy ewangelizacyjne » Lata 1997-2014

Zestawienie kursów, które prowadziliśmy lub pracowaliśmy w ich ekipach:

2014

 

Kurs "Nowe życie" - termin: 09-11 maj 2014r. - Osieczna dyrektor kursu: Małgorzata Gniazdowska, koordynator: Bogdan Pawiłojć. kapłan: ks. Arkadiusz Pałka

Kurs "Jan" - termin: 09-13 lipca 2014r. - Bardo Śląskie - - współpraca z SNE św. Piotra i Pawła we Wrocławiu

Kurs "Historia Zbawienia" - termin: 17-20 lipca 2014r. - Poznań - współpraca z SNE św. Barnaby w Poznaniu

Kurs "Emaus" - termin: 19-21 września 2014r. - Osieczna dyrektor kursu: Przemysław Pietrowicz, koordynator: Małłgorzata Gniazdowska, kapłan: ks. Arkadiusz Pałka

Kurs "Jan" - termin: 07-11 listopada 2014r. - Osieczna dyrektor kursu: Małgorzata Gniazdowska, koordynator: Agnieszka Łaszczyńska. kapłan: ks. Arkadiusz Pałka

 

2013

Kurs "Nowe życie" - termin: 15-17 marca 2013r. - Osieczna - dyrektor kursu: Dorota Pietrowicz, koordynator: Kasia Pawiłojć. kapłan: ks. Arkadiusz Pałka

Kurs "Mojżesz" - termin: 05-08 lipca 2013r. - Bardo Śląskie - współpraca z SNE św. Piotra i Pawła we Wrocławiu

Kurs "Jan" - termin: 10-14 lipca 2013r. - Poznań - współpraca z SNE św. Barnaby w Poznaniu

Kurs "Nowe życie" - termin: 25-27 października 2013r.- Osieczna - dyrektor kursu: Małgorzata Gniazdowska, koordynator:Bogdan Pawiłojć, kapłan: ks. Arkadiusz Pałka ; uczestnicy 37 (os.dorosłe) + 3 dzieci

 Kurs "Historia Zbawienia" + warsztaty dla ekip prowadzących- termin: 08-11 listopada 2013r.- Osieczna - dyrektor kursu: Dorota Pietrowicz, koordynator:Bogdan Pawiłojć, kapłan: ks. Jan Spierewka ; uczestnicy 32 os + 15 ucz. warsztatów (ekipy)

 

2012

Kurs "Nowe życie" - termin: 9-11 marca 2012r.; dyrektor kursu: Dorota Pietrowicz, koordynator: Kasia Pawiłojć. kapłan: ks. Arkadiusz Pałka, miejsce - Osieczna

Kurs "Historia zbawienia" - termin: 26-29 lipca 2012r. - Stryszawa - współpraca w ramach biura krajowego SESA

Kurs "Nowe życie" - termin: 14-16 września 2012r.;dyrektor kursu: ks. Arkadiusz Pałka, koordynator: Lidka Matysiak, miejsce: Rakoniewice

 Kurs "Emaus" - termin: 23-25 listopada 2012r.; dyrektor kursu: Dorota Pietrowicz, koordynator: Katarzyna Pawiłojć, kapłan: ks. Arkadiusz Pałka, miejsce: Osieczna

2011

Kurs "Emaus" - 11-13 listopada 2011r. - Osieczna

Kurs "Jan" - 10-14 sierpnia 2011r. - Stryszawa - współpraca w ramach biura krajowego SESA

Kurs "Nowe życie" - termin: 11-13 marca 2011r. - Osieczna

Kurs "Nowe życie" - termin: 28-30 stycznia 2011r. - Lubasz

 

2010

Kurs "Tymoteusz" -  29-31 stycznia 2010r. - Sieraków

Kurs "Filip" - 12-14 marca 2010r. - Osieczna

Kurs "Biblijna Historia Zbawienia" - 15-18 lipca - Henryków 

 2009

 

 

6-8 lutego 2009
Kurs animacji modlitwy charyzmatycznej
Grodzisk
20-23 marca 2009
Uczniowie z Emaus
Kaźmierz
30 kwietnia -3 maja 2009
Kurs modlitwy wstawienniczej
Rokietnica
27-30 sierpnia 2009
Jezus wg 4 ewangelistów
Sieraków
13-15 listopada 2009
Biblijna historia zbawienia
Kaźmierz

 

 

 

 

 

  

2008

 

 

30 kwietnia – 4 maja 2008
Jan
Rokietnica, współpraca z SNE św.  Barnaby
20-24 lipca 2008
Mojżesz
Rokietnica, współpraca z SNE św.  Barnaby
12-14 września 2008
Filip
Kaźmierz
10-12 października 2008
Biblijna historia zbawienia
Sieraków
7-10 listopada 2008
Kurs modlitwy wstawienniczej
Rokietnica, współpraca z SNE św.  Barnaby

 

 

 

 

 

 

 

2007

 

26-28 stycznia 2007
Filip
Grodzisk
20-22 kwietnia2007
Tymoteusz
Grodzisk
25-28 lipca 2007
kurs modlitwy wstawienniczej
Rokietnica
29-.07-2.08 2007
kurs Apollos
Rokietnica
30 sierpnia –
2 września 2007
Jezus wg 4 Ewangelistów
Grodzisk
5-7 października 2007
Filip
Grodzisk

 

2006

 

1.
10- - 12 lutego 2006
Emaus
Grodzisk
2.
12-14 maja 2006
Filip
Wilczyna
3.
30 lipca – 3 sierpnia 2006
Mojżesz
Rokietnica, współpraca z SNE św. Barnaby
4.
30 września – 1 października 2006
Biblijna Historia Zbawienia
Grodzisk
5.
20-22 października 2006
Uczniowie z Emaus
Rawicz
6.
10-12 listopada 2006
Ananiasz
Rokietnica, współpraca z SNE św. Barnaby
7.
24-26 listopada 2006
Uczniowie z Emaus
Leszno
8.
27-31 grudnia
Jan
Rokietnica

2005

 

1
28 - 30 styczeń
Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej
Grodzisk
2
15 -17 kwiecień
Ananiasz
Wilczyna
3
2-7 lipca 2005,
Jan
Rokietnica, współpraca z SNE św. Barnaby
4
2-4 września 2005
Ananiasz
Rawicz
5
7-9 września 2005
Ananiasz
Grodzisk, współpraca z SNE św. Barnaby
6
21-23 października 2005
Filip
Zaniemyśl, współpraca z SNE św. Barnaby
7
25-27 listopada 2005
Ananiasz
Pamiątkowom współpraca z SNE św. Barnaby
8
4-5 listopada 2005
Tymoteusz
Wilczyna
9
9- 11 grudnia
Ananiasz
Leszno, parafia św. Józefa

2004

 

1
30 styczeń – 1 luty
KAMCH
Rawicz,
2
23 – 25 kwiecień
Kurs „Filip”
Wilczyna
3
6 – 8 maj
Kurs „Filip”
<span styletd="" style="td" #333333;="" font-size:="" 10pt"="">Zaborówiec
4
4 – 6 czerwca
Kurs „Biblijna Historia Zbawienia”
Rawicz
5
18 – 20 czerwca
Filip
Przespolew
6
01-04 sierpnia
Kurs „Jezus wg czterech Ewangelistów”
Rokietnica
7
04- 06 sierpnia
Kurs „Tymoteusz”
Rokietnica
8
27 – 29 sierpnia
Kurs „Filip”
Golejewko
9
24 – 26 wrzesień
Kurs „Animacji Modlitwy Charyzmatycznej”
Wilczyna
10
8 – 10 październik
Kurs „Filip”
Leszno
11
22 – 24 październik
Kurs „Filip”
Grodzisk Wlkp.
12
19 – 21 listopad
Kurs „Filip”
Pamiątkowo
13
26 – 28 listopad
Kurs „Biblijna Historia Zbawienia”
Kalisz
14
10 – 12 grudzień
Kurs „Filip”
Międzychód

 

 2003

 

1
21-23 luty 2003
Kurs „Filip”
Budzyń współpraca z SNE Barnaby
2
28-30 marzec 2003
Kurs „Filip”
Leszno
3
7-9 marzec 2003
Kurs „Uczniowie z Emaus”
Kościan, współpraca z SNE Barnaby
4
1-4 maj 2003
Kurs „Jezus według czterech ewangelistów”
Wilczyna
5
23-25 maj 2003
Kurs „Uczniowie z Emaus”
Leszno,
6
Sierpień 2003
 „Mojżesz”, „Apollos”
Rokietnica, współpraca z SNE Barnaby
7
Wrzesień 2003
Kurs „Filip”
Rawicz, współpraca z SNE Barnaby
8
26-28 wrzesień 2003
Kurs „Biblijna historia zbawienia”
Wilczyna
9
24-26 październik
Kurs „Filip”
Oborniki, współpraca z SNE Barnaby
10
21-23 listopad 2003
Kurs „Biblijna historia zbawienia”
Kościan, współpraca z SNE Barnaby

 

 2002
·         Jezus według 4 ewangelistów  - 31 stycznia – 3 lutego 2002 w Dobrzycy
·         Filip - 8-10 luty 2002 we Wronkach, współpraca z SNE św. Barnaby
  • Tymoteusz - 3-5 maj 2002, w Dobrzycy
  • Filip - 10-12 maj 2002 w Wilczynie
  • Biblijna historia zabawienia  - 8-21 lipca 2002, Warszawa
  • Szkoła Letnia – współpraca z SNE św. Barnaby
  • Filip dla bierzmowanych we współpracy z SNE św, Barnaby - 27-29 wrzesień 2002, Otorowo
  • Uczniowie z Emaus - 4-6 październik 2002, Wilczyna
  • Filip - 6-10 listopad 2002 , Słupia Kapitulna

2001

 Biblijna Historia Zbawienia - 2-4 lutego 2001 – w Konarzewie, koordynacja kursu organizowanego przez SNE Barnaba,

  • Uczniowie z Emaus - 23-25 marca 2001 w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Zaborówcu dla grupy młodzieżowej -Oaza, parafia św. Kazimierza, Leszno,
  • Filip - 30 marca – 1 kwietnia 2001 - w Lubiniu, udział w ekipie kursu organizowanego przez SNE Barnaba
  • Filip - 20-21 kwietnia 2001 w Zaborówcu
  • Jezus według 4 Ewangelistów w Zaborówcu - 5-7 października 2001,
  • Filip - 26-28 października 2001 w Konarzewie, we współpracy z SNE św. Barnaby
  • Biblijna Historia Zbawienia - 16-18 listopada 2001 w Dobrzycy
  • Tymoteusz - 14-16 grudnia 2001 w Konarzewie, udział w ekipie SNE św. Barnaby
 
 
Rok 2000
 
· Jezus według 4 Ewangelistów 0 18-20 lutego 2000 w Żabikowie, współpraca z SNE św. Barnaby
· Uczniowie z Emaus - 25-27 lutego 2000 we Wronkach, współpraca z SNE św. Barnaby
· Biblijna Historia Zbawienia - 2-4 czerwca 2999 w Głogowie, współpraca z SNE w Głogowie,
· Szkoła Letnia – współpraca z SNE Barnaba
- Mojżesz - 22-26 lipca 2000
- Apollos - 26-30 lipca 2000
· Filip - 13-15 października 2000 w Zaborówcu
· Emaus - 20-22 października 2000 w Zaborówcu, dla duszpasterstwa młodzieżowego z Poznania,
· Emaus - 17-19 października 2000 w Zaborówcu
· Filip - 24-26 października 2000 w Bojanowie, dla duszpasterstwa młodzieżowego,
· Jezus według 4 Ewangelistów - 1-3 grudnia 2000 w Żabikowie – współpraca z SNE Barnaba
· Filip - 8-10 grudnia 2000 w Mórkowie, dla grupy młodzieżowej – Oaza, parafia św. Kazimierza z Leszna
 
 
Rok 1999
 
  • Filip - 18 kwiecień 1999 w Cichowie, dla młodzieży,
  • Filip - 12-14 maj 1999 w Zaborówcu
  • Filip - 25-27 czerwca 1999 w Poniecu, dla duszpasterstwa młodzieży,
  • Filip - 15-17 października 1999 w Cichowie dla rodzin z Domowego Kościoła
Szkoła Letnia – we współpracy z SNE św. Barnaby, w Rydzynie
  • Jan
  • Koncert ewangelizacyjny „W radości z Jezusem” na Rynku leszczyńskim
Rok 1998
 
 
  • Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej - 23-25 stycznia 1998 w Lesznie, dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym przy parafii św. Jana Chrzciciela,
  • Filip - 27 luty – 1 marca 1998 w Gorzowie Wlkp, współpraca z SNE św. Tymoteusza, dla słuchaczy Papieskiego Fakultetu Teologicznego,
Rok 1997
 
 
  • Filip - 25-27 kwietnia 1997 r, w Lesznie, dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym przy parafii św. Jana Chrzciciela,
  • Filip - 19-21 grudnia 1997 r, w Rokitnie, we współpracy z SNE św. Tymoteusza, dla kandydatów do sakramentu bierzmowania